Представники музичної індустрії проводять у четвер, 3 вересня, акцію під Кабінетом Міністрів на знак протесту проти рішення уряду про часткову заборону на проведення концертів.
Як повідомляє кореспондент Укрінформу, захід ініційований Всеукраїнською профспілкою працівників музичної індустрії і зібрав понад сотню учасників.
Коментарів немає