Під Кабміном мітингують представники шоубізнесу

Під Кабміном мітингують представники шоубізнесу

Представники музичної індустрії проводять у четвер, 3 вересня, акцію під Кабінетом Міністрів на знак протесту проти рішення уряду про часткову заборону на проведення концертів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, захід ініційований Всеукраїнською профспілкою працівників музичної індустрії і зібрав понад сотню учасників.

Коментарів немає