У Києві в наслідок аварії на електромережах без світла лишився район поблизу Майдану Незалежності. У зв'язку з цим були знеструмлені 2 фонтани, частина торгового центру "Глобус" і прилеглі житлові будинки.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.
Коментарів немає