Правоохоронці підозрюють екс-керівника товариства, засновником якого є НАК Нафтогаз, в розтраті 1,7 млн гривень. Колишньому чиновнику вже повідомлено про підозру. Про це в суботу, 29 серпня, повідомляє прес-служба МВС.
Зазначається, що в ході слідства правоохоронці встановили, що керівник товариства, що входить до групи НАК Нафтогаз України, розробив схему привласнення коштів компанії.
Коментарів немає