Екс-чиновника НАК підозрюють у розтраті 1,7 млн

Екс-чиновника НАК підозрюють у розтраті 1,7 млн

Правоохоронці підозрюють екс-керівника товариства, засновником якого є НАК Нафтогаз, в розтраті 1,7 млн ​​гривень. Колишньому чиновнику вже повідомлено про підозру. Про це в суботу, 29 серпня, повідомляє прес-служба МВС.

Зазначається, що в ході слідства правоохоронці встановили, що керівник товариства, що входить до групи НАК Нафтогаз України, розробив схему привласнення коштів компанії.

Коментарів немає