Правоохоронці вилучили наркотиків на 15 млн грн

У Києві викрили групу наркоторговців до складу якої входили уродженці Дніпропетровської та Черкаської областей. 2 чоловіків здійснювали незаконні посіви та вирощували коноплю для виготовлення наркотичного засобу канабісу.

Про це повідомила пресслужба поліції Києва.

Фото: Нацполіція

Коментарів немає