У Києві викрили групу наркоторговців до складу якої входили уродженці Дніпропетровської та Черкаської областей. 2 чоловіків здійснювали незаконні посіви та вирощували коноплю для виготовлення наркотичного засобу канабісу.
Про це повідомила пресслужба поліції Києва.
Фото: Нацполіція
Коментарів немає