"Влада" окупованого Севастополя ввела в місті режим підвищеної готовності через скорочення запасів води. Окупанти заявляють, що якщо не буде великої кількості опадів, то води вистачить на 81 день.
Про це повідомили в прес-службі так званого "міського уряду", передає ТАСС.
Коментарів немає