У Севастополі ввели режим підвищеної готовності через нестачу води

У Севастополі ввели режим підвищеної готовності через нестачу води

"Влада" окупованого Севастополя ввела в місті режим підвищеної готовності через скорочення запасів води. Окупанти заявляють, що якщо не буде великої кількості опадів, то води вистачить на 81 день.

Про це повідомили в прес-службі так званого "міського уряду", передає ТАСС.

Коментарів немає