Українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук стала переможницею етапу "Діамантової ліги"в Стокгольмі. У заключній, шостий спробі, куди допустили тільки трьох кращих спортсменок за підсумками попередніх стрибків, віце-чемпіонака світу-2019 в черговий раз показала своє вміння збиратися на фінальний ривок і махнула на 6,85 метра.
Дивіться відео переможного стрибка і радість українки
Коментарів немає