Хвора на COVID Тимошенко вперше розповіла про свій стан

Хвора на COVID Тимошенко вперше розповіла про свій стан

Хвора на коронавірус лідер Батьківщини Юлія Тимошенко, повідомила, що кризовий стан хвороби їй вдалося пережити. Зараз політик поступово починає повертатися до нормального життя. Про це Тимошенко в середу, 2 вересня, написала на своїй сторінці у Facebook.

Політик зазначила, що "кризовий стан вдалося пережити, і хоча до одужання ще далеко, тепер уже є можливість крок за кроком повертатися до нормального життя".

Коментарів немає