Хвора на коронавірус лідер Батьківщини Юлія Тимошенко, повідомила, що кризовий стан хвороби їй вдалося пережити. Зараз політик поступово починає повертатися до нормального життя. Про це Тимошенко в середу, 2 вересня, написала на своїй сторінці у Facebook.
Політик зазначила, що "кризовий стан вдалося пережити, і хоча до одужання ще далеко, тепер уже є можливість крок за кроком повертатися до нормального життя".
Коментарів немає