У Київській області закрили пологовий будинок через коронавірус

У Київській області закрили пологовий будинок через коронавірус

В смт Ворзель Київської області на карантин через виявлення випадку коронавірусу COVID-19 закрили на карантин пологовий будинок Ірпінської центральної лікарні. Про це повідомив перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин на своїй сторінці в Facebook в суботу, 29 серпня.

За його словами, в ніч на четвер швидка доставила туди вагітну мешканку Ворзеля з загрозою переривання вагітності. Жінці потрібно було екстрено зробити кесарів розтин. Оскільки у неї була температура і ознаки респіраторного захворювання, зробили експрес-тест на COVID-19. Він виявився негативним.

Коментарів немає