Медзаклади отримали понад 670 мільйонів на підвищені зарплати лікарям – нарада у Президента

Медзаклади отримали понад 670 мільйонів на підвищені зарплати лікарям – нарада у Президента

Половина медичних закладів уже отримала кошти на виплату підвищених зарплат лікарям за вересень поточного року.

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави держави.

Коментарів немає