Половина медичних закладів уже отримала кошти на виплату підвищених зарплат лікарям за вересень поточного року.
Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави держави.
Коментарів немає