Перше вересня і Сovid-19. «Сподіваємося на свідомість педагогів та розуміння батьків»

Перше вересня і Сovid-19. «Сподіваємося на свідомість педагогів та розуміння батьків»

Перший заступник Кличка про те, хто забезпечуватиме інфекційну безпеку дітей у столичних школах

Навчанню у школах з 1 вересня бути! І мер столиці Віталій Кличко, і його перший заступник Валентин Мондриївський відрапортували про повну готовність освітніх закладів до прийому учнів: закуплено усе необхідне, навчальний процес розпланований, вчителі ознайомилися із новими інструкціями, готові до проведення дистанційний занять, якщо виникне така необхідність.

Коментарів немає