В Україні не вистачає близько 5 тисяч медиків, зокрема, лікарів-інфекціоністів, епідеміологів і вірусологів. Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу в понеділок, 17 серпня.
"У нас у країні функціонує 17 навчальних закладів, що перебувають у підпорядкуванні Міністерства охорони здоров'я. З них 14 університетів і 3 академії післядипломної освіти. Загальна кількість студентів, що навчаються у закладах вищої освіти Міністерства охорони здоров'я, становить 52 тис. 303 студенти. Тобто, це все наші майбутні лікарі... При цьому, загальна кількість інтернів у нас у країні становить 13 тис. 358", - сказав Степанов.
Коментарів немає