За новою системою класи з учнями будуть відокремлені один від одного
В Україні з 1 вересня можуть почати навчання в школах і університетах за новою системою. Українські представники освіти пропонують українським дітям вчитися за прикладом Великобританії і Канади, використовуючи правило "бульбашки". Про це повідомляється в Telegram-каналі Pavlovsky-news.
Коментарів немає