У Києві встановили пам'ятник Магатмі Ґанді

У Києві встановили пам'ятник Магатмі Ґанді

У Києві відбулося відкриття пам'ятника відомому історичному діячеві Індії Магатмі Ґанді. Про це повідомляє посольство Індії в Україні.

Пам'ятник встановили в ботанічному саду імені Олександра Фоміна. На відкритті були присутні співробітники посольства Індії в Україні та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Коментарів немає