У Києві відбулося відкриття пам'ятника відомому історичному діячеві Індії Магатмі Ґанді. Про це повідомляє посольство Індії в Україні.
Пам'ятник встановили в ботанічному саду імені Олександра Фоміна. На відкритті були присутні співробітники посольства Індії в Україні та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Коментарів немає