Сьогодні система охорони здоров'я в Україні готова набагато краще, ніж було на початку пандемії коронавірусу. Однак восени існує ризик накладання грипу на епідемію COVID-19.
Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв'ю телеканалу "Україна 24".
Коментарів немає