У Луганську від коронавірусу помер бойовик
На окупованому Донбасі помер один з найвідоміших бойовиків "ЛНР" Олексій Павлов. Ще він відомий по кличці "Лісовик". Відзначається, що він за два дні помер від пневмонії, спровокованої коронавірусом. Але через те, що в Луганську пандемію заперечують, то причину його смерті не будуть повідомляти. Про це написав блогер Денис Казанський в Twitter.
Коментарів немає