Київський поліцейський врятував жінку від смерті
У Києві патрульний врятував жінку, яка хотіла покінчити життя самогубством. Вона стояла за бильцями балкона, відпустила руки і вже зробила крок. У цей момент поліцейський дивом встиг схопити її за руку і утримати.
Коментарів немає