У головних водосховищах Криму і Севастополя залишилося лише 9,8 млн кубометрів води. Міжгірне водосховище пересохло, качати з нього воду для населення неможливо.
Про це повідомляє "Новая газета".
У головних водосховищах Криму і Севастополя залишилося лише 9,8 млн кубометрів води. Міжгірне водосховище пересохло, качати з нього воду для населення неможливо.
Про це повідомляє "Новая газета".
Коментарів немає