Через зростання кількості інфікованих коронавірусом влада вирішила ввести деякі обмеження навіть у зеленій карантинній зоні.
Зокрема, забороняється проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів) і діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля.
Коментарів немає