Начальник Територіального управління Державної судової адміністрації в Рівненській області незаконно отримував зарплату, перебуваючи тривалий час за межами області. Про це за результатами слідства повідомила у вівторок, 25 серпня, прес-служба СБУ.
Відзначається, що співробітники Служби безпеки України викрили чиновника і його заступника у привласненні зарплати і службовій підробці.
Коментарів немає