Пленарне засідання Львівської міської ради, яке планувалося на п'ятницю, 21 серпня, скасували.
Оскільки серед депутатів і співробітників виявили хворих на коронавірус. Про це повідомив в Facebook депутат міськради Ігор Телішевський.
Пленарне засідання Львівської міської ради, яке планувалося на п'ятницю, 21 серпня, скасували.
Оскільки серед депутатів і співробітників виявили хворих на коронавірус. Про це повідомив в Facebook депутат міськради Ігор Телішевський.
Коментарів немає