Учасники мітингу вимагали дозволити роботу нічних клубів (Фото: thevillageua / Twitter)
У вівторок, 1 вересня, під будівлею Кабінету міністрів відбувся мітинг, учасники якого вимагали пом’якшити карантин в Україні та дозволити роботу нічних клубів і дискотек.
Коментарів немає