Станом на 30 вересня відкритими для українців є 52 країни, упродовж місяця додалися ще Йорданія, Колумбія, Нігерія та Гана.
Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Станом на 30 вересня відкритими для українців є 52 країни, упродовж місяця додалися ще Йорданія, Колумбія, Нігерія та Гана.
Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає