У Києві російської мови стало чутно менше - колишній полонений

У Києві російської мови стало чутно менше - колишній полонений

Колишній полонений танкіст Богдан Пантюшенко розповів про своє ставлення до мовного питання.

"Україномовні все ще відчувають себе чужими в своїй країні. Під час акції біля парламенту виступав кримчанин, який виїхав з сім'єю після початку окупації півострова. Чутно було, як йому важко говорити українською, але він старався. І скаржився на те, що йому, російськомовній людині, яка намагається вивчити державну мову, не вистачає можливостей. Так, у Києві російської мови стало чутно менше. У столиці, можливо, 50% вже говорять українською. Моя рідна Біла Церква більш україномовна", - сказав він, передає "Українська правда".

Коментарів немає