В Україні збільшать кількість тестів на COVID-19, - Шмигаль

В Україні збільшать кількість тестів на COVID-19, - Шмигаль

В Україні будуть збільшувати щоденну кількість тестів на коронавірус. Таким чином уряд хоче зменшити черги за результатом тесту.

Про це на сьогоднішньому засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Коментарів немає