В Україні будуть збільшувати щоденну кількість тестів на коронавірус. Таким чином уряд хоче зменшити черги за результатом тесту.
Про це на сьогоднішньому засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
В Україні будуть збільшувати щоденну кількість тестів на коронавірус. Таким чином уряд хоче зменшити черги за результатом тесту.
Про це на сьогоднішньому засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Коментарів немає