Найманці РФ за добу один раз порушили режим тиші (Фото: Миністерство оборони України)
Від початку доби, 23 серпня, російські окупанти один раз порушили всеосяжний режим припинення вогню на Донбасі. Втрат серед українських військових немає.
Найманці РФ за добу один раз порушили режим тиші (Фото: Миністерство оборони України)
Від початку доби, 23 серпня, російські окупанти один раз порушили всеосяжний режим припинення вогню на Донбасі. Втрат серед українських військових немає.
Коментарів немає