В Україні вже зайнято майже 40% всіх лікарняних ліжок для лікування COVID-19

В Україні вже зайнято майже 40% всіх лікарняних ліжок для лікування COVID-19

Міністерство охорони здоров'я має всього 52 тисячі лікарняних ліжок для лікування пацієнтів з коронавірусом. Станом на 15 жовтня в лікарнях перебуває понад 20 тисяч хворих COVID-19.

Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Коментарів немає