Шевченківський райсуд Києва відібрав присяжних для розгляду справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.
Процес відбору відбувся у ході судового засідання у п'ятницю, 4 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Шевченківський райсуд Києва відібрав присяжних для розгляду справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.
Процес відбору відбувся у ході судового засідання у п'ятницю, 4 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає