Долю скандальної будівлі біля Софії Київської вирішили остаточно

Долю скандальної будівлі біля Софії Київської вирішили остаточно

Сьогодні, 17 серпня, остаточно поставили крапку в конфлікті, що тягнувся з 2008 року. Скандальну будівлю на вул. Гончара 17-23 демонтують. Будівництво там припинили ще 2016 року.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час підписання меморандуму про врегулювання питань щодо використання даної земельної ділянки.

Коментарів немає