— Квитанції на розіграш надсилала, але нікому не сказала, що перемогла. На пошті здивувалися, що мені прийшла тисяча з Києва. Я тоді зізналася, що це подарунок від "Газети по-українськи", — каже 86-річна Пелагія Павленко з села Левченки Зіньківського району на Полтавщині.
10 років вона передплачує "Газету по-українськи". Відправила копію передплатної квитанції на адресу редакції і виграла 1 тис. грн.
Коментарів немає