Київ перейшов до «жовтої» зони
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила розподіл адміністративно-територіальних одиниць за зонами епідеміологічної небезпеки, що почне діяти з 28 вересня. Про це в Тelegram написав міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.
Коментарів немає