У Києві хлопець гуляв по перилах даху багатоповерхівки

У Києві хлопець гуляв по перилах даху багатоповерхівки

У Києві на Березняках очевидці зняли на відео екстремала, який балансував на одній нозі на перилах даху багатоповерхівки. Відео опубліковане в Facebook.

"Хлопець балансував на слизьких перилах, ризикуючи зірватися вниз. Коли йому набридло ходити по перилах, він почав роздягатися", - йдеться у підписі до відео.

Коментарів немає