Страйк гірників у Кривому Розі триває три тижні, повідомив у середу, 23 вересня, голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець у Facebook.
"Три тижні підземного протесту! 121 гірник чотирьох шахт КЗРК продовжує акцію протесту, незважаючи на залякування і психологічний тиск з боку керівництва, незважаючи на погіршення стану здоров'я через підвищену вологість і грибки в шахті, незважаючи на ігнорування гуманітарної катастрофи з боку вищого керівництва держави. Їх протест на поверхні мітингами підтримують колеги та члени сімей у Кривому Розі та Києві", - написав він.
Коментарів немає