СБУ з початку року нейтралізувала 460 кібератак і 20 хакерських груп

СБУ з початку року нейтралізувала 460 кібератак і 20 хакерських груп

Служба безпеки України з початку року нейтралізувала 460 кіберінцидентів і кібератак на органи державної влади та критично важливі об’єкти інфраструктури.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресцентр СБУ.

Коментарів немає