Чим жила країна 3 вересня 2020 року
● Суркісам посміхнулася Печерська Феміда. Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що позиція Печерського суду Києва, який вчора задовольнив позов офшорів братів Суркісів до Приватбанку і наказав стягнути з держбанку $350 млн, виходить за межі того, що можна робити як забезпечення таких вимог. І робить неможливим подальше виконання рішення суду.
Міністр підкреслив, — якщо з Приватбанку стягнути ці кошти, то той ніколи не зможе обслуговувати їх як депозити: «Нагадую — позовні вимоги заявлені не як стягнення коштів, а як зобов'язання обслуговувати депозити [офшорів братів Суркісів]».
Коментарів немає