У зв'язку з епідемією СOVID-19 вищі навчальні заклади в Україні тимчасово будуть переведені на дистанційне навчання, а осінні канікули в школах розпочнуться раніше, заявив голова медичного комітету Верховної Ради Михайло Радуцький в Facebook з посиланням на рішення, прийняті на нараді у президента Володимира Зеленського.
"Тимчасово переводимо ВНЗ на дистанційне навчання. Це рішення повністю підтримує керівництво навчальних закладів. На жаль, вже є кілька спалахів зараження співробітників і студентів, а також смертельні випадки. Минулого тижня загинув декан географічного факультету КНУ ім. Шевченка", - заявив Радуцький.
Коментарів немає