Над Верховною Радою вперше підняли український прапор

Над Верховною Радою вперше підняли український прапор

4 вересня 1991 року над будинком Верховної Ради у Києві вперше підняли державний прапор України.

Народні депутати тричі голосували за питання про прапор над парламентом. Комуністи були проти нових державних символів. Перший президент Леонід Кравчук погрожував подати у відставку. Після цього вдалося прийняти рішення про прапор.

Коментарів немає