Чоловік самовільно залишив місце ізоляції на другий день після отримання позитивного ПЛР-тесту
Великобурлуцький районний суд Харківської області визнав винним тракториста ТОВ «Агріка М» у порушенні правил карантину, але не став карати штрафом і обмежився усним зауваженням.
Коментарів немає