Хворий на Covid-19 тракторист порушив самоізоляцію і переконав суд, що його не треба карати

Хворий на Covid-19 тракторист порушив самоізоляцію і переконав суд, що його не треба карати

Чоловік самовільно залишив місце ізоляції на другий день після отримання позитивного ПЛР-тесту

Великобурлуцький районний суд Харківської області визнав винним тракториста ТОВ «Агріка М» у порушенні правил карантину, але не став карати штрафом і обмежився усним зауваженням.

Коментарів немає