У ситуації щодо Донбасу я бачу декілька сильних ходів. Для початку: змінити переговірників та емоційний фон
Це завжди була логіка Москви — зробити так, щоб виправдовувались ми, щоб відповідальні були ми. Показати, що це — громадянська війна, громадянський конфлікт, а раз так — дайте Росії рулити в Україні і взагалі у Східній Європі і зніміть із нас санкції. Ну але послідовність кроків щодо врегулювання на Донбасі, якщо вона буде погоджена, може бути погоджена тільки в діалозі Росії із США, ЄС і України одночасно.
Коментарів немає