Лабораторний центр МОЗ припиняє тестувати на COVID-19 приватних осіб

Лабораторний центр МОЗ припиняє тестувати на COVID-19 приватних осіб

Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я з 7 вересня припиняє обстеження приватних осіб на COVID-19. Про це йдеться в повідомленні центру в Facebook

"З 07.09.2020 ГУ ''КМЛЦ МОЗУ" припиняє обстеження на COVID-19 приватних осіб".

Коментарів немає