КМДА: Зруйнований будинок в Києві демонтують за 16 млн грн

КМДА: Зруйнований будинок в Києві демонтують за 16 млн грн

Київська мерія виділила 15,7 млн ​​грн з місцевого бюджету на демонтаж багатоповерхового будинку на житловому масиві Позняки, зруйнованого в результаті вибуху. Про це йдеться в розпорядженні мерії № 1232, опублікованому в середу, 19 серпня.

Згідно з документом, Департамент будівництва та житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації повинен до 31 грудня 2020 року відзвітуватися про використання виділених грошей.

Коментарів немає