Київська мерія виділила 15,7 млн грн з місцевого бюджету на демонтаж багатоповерхового будинку на житловому масиві Позняки, зруйнованого в результаті вибуху. Про це йдеться в розпорядженні мерії № 1232, опублікованому в середу, 19 серпня.
Згідно з документом, Департамент будівництва та житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації повинен до 31 грудня 2020 року відзвітуватися про використання виділених грошей.
Коментарів немає