Педагогам дозволили не проходити медогляд через карантин (Фото: Max Pixel)
Через пандемію коронавірусу працівники закладів освіти не зобов’язані проходити обов’язкове медичне обстеження перед початком навчального року.
Педагогам дозволили не проходити медогляд через карантин (Фото: Max Pixel)
Через пандемію коронавірусу працівники закладів освіти не зобов’язані проходити обов’язкове медичне обстеження перед початком навчального року.
Коментарів немає