МОЗ через карантин скасував обов’язковий щорічний медогляд для освітян

МОЗ через карантин скасував обов’язковий щорічний медогляд для освітян

Педагогам дозволили не проходити медогляд через карантин (Фото: Max Pixel)

Через пандемію коронавірусу працівники закладів освіти не зобов’язані проходити обов’язкове медичне обстеження перед початком навчального року.

Коментарів немає