У Шевченківському районному суді Києва вибрали п'ятьох кандидатів у присяжні для розгляду справи про вбивство журналіста Павла Шеремета. Про це в п'ятницю, 4 вересня, повідомляє УНН.
"Суд, порадившись на місці, дійшов наступних висновків: прийняв задовольнити заяву про самовідвід Ганни Чупіної... також задовольнити заявлений відвід Інні Крамаренко... судом відмовлено в задоволенні заяви про відвід Наталії Глоби. Крім того, стосовно Юрія Михайленка суд також дійшов висновку про відсутність підстав для відведення", - сказала суддя.
Коментарів немає