У Києві відремонтований фунікулер відновив роботу

У Києві відремонтований фунікулер відновив роботу

Київський фунікулер о 12:00 відновив роботу після планового ремонту. Про це повідомляє КП Київпастранс у Facebook у п'ятницю, 21 серпня.

"Нарешті плановий щорічний ремонт столичного фунікулера підійшов до кінця. Під час регламентних робіт на фунікулері пофарбували вагони, замінили колеса і оновили обшивку. Також провели плановий ремонт машинного залу, замінили шпали і відремонтували контактну мережу", - сказано в повідомленні.

Коментарів немає