Київська влада будуть змушені зупинити рух громадського транспорту, зокрема метро, за однієї умови. А саме, якщо лікарні не будуть справлятися з напливом пацієнтів з COVID-19.
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі Свобода Live.
Київська влада будуть змушені зупинити рух громадського транспорту, зокрема метро, за однієї умови. А саме, якщо лікарні не будуть справлятися з напливом пацієнтів з COVID-19.
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі Свобода Live.
Коментарів немає