На боротьбу з COVID вже витратили 25 мільярдів

На боротьбу з COVID вже витратили 25 мільярдів

Україна витратила вже близько 25 млрд гривень на заходи, пов'язані з протидією COVID-19. Про це заявив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев, повідомляє ЕП.

За його словами, вже використано 16,9 млрд грн з Фонду боротьби з COVID-19, 4,8 млрд грн коштів державного та місцевих бюджетів, 2,7 млрд грн сплачено НСЗУ постачальникам послуг в рамках програми медичних гарантій.

Коментарів немає