За останню добу було госпіталізовано 865 осіб з COVID-19 або підозрою на нього, загалом в лікарнях, відведених для лікування хворих на коронавірусну хворобу, зайнято понад 21 тисяча ліжок.
Як передає Укрінформ, про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов сказав на щоденному брифінгу
Коментарів немає