Український культурний центр в Ноттінгемі, який тимчасово призупиняв роботу через COVID-19, відновлює свою роботу 30 серпня .
Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сторінці центру в Фейсбуці. Зазначається, що в Українському культурному центрі розробили вказівки для його членів, волонтерів та персоналу з урахуванням заходів безпеки з огляду на COVID-19. Як повідомляється, наразі в центрі використовують залу та прилеглу до будівлі територію. Усіх, хто має будь-які симптоми коронавірусної інфекції, просять утриматися від відвідування центру. Читайте також: Українська суботня школа в Анталії отримала більше 200 книг для своєї бібліотекиУкраїнський культурний центр в Ноттінгемі управляється Ноттінгемським осередком Союзу українців у Великій Британії, зазначається на сайті центру. За понад 60 років центр провів широкий перелік заходів та створив Школу української мови, хор, оркестр, а також танцювальну, театральну та молодіжну групи тощо. Заходи, спрямовані на підтримання українських традицій, в спільноті наразі проводять для усіх вікових категорій представники другого і третього поколінь українців. Згідно з даними сервісу Worldometers, загальна кількість інфікованих COVID-19 у Великій Британії зафіксовано 328 846 підтверджених випадків коронавірусу та 41,465 летальні випадки унаслідок епідемії. Станом на ранок 27 серпня у світі зафіксували понад 24,3 мільйона випадків коронавірусу COVID-19. Лідерами за кількістю хворих на COVID-19 у світовій статистиці є США (6 000 365), Бразилія (3 722 004), Індія (3 307 749) та Росія (970 865). Фото: Укрінформ, Lina Maksymuk
Коментарів немає