У Києві два дні поспіль понад 200 випадків COVID-19

У Києві два дні поспіль понад 200 випадків COVID-19

Добовий приріст хворих на коронавірус у Києві перевищує 200 осіб другий день поспіль. Як повідомив мер міста Віталій Кличко, за минулу добу виявлено 227 хворих. Днем раніше було 215.

Так, за добу захворіли: 114 жінок у віці від 20 до 83 років, 104 чоловіки у віці від 18 до 85 років, 5 дівчаток від 5 до 16 років і 4 хлопчики від 2 років до 10. Захворіли в тому числі і троє медиків.

Коментарів немає