Віцемер Одеси заразився коронавірусом

Віцемер Одеси заразився коронавірусом

Павло Вугельман захворів на COVID-19 (Фото: Pavel Vugelman via Facebook)

Заступник Одеського міського голови Павло Вугельман захворів на коронавірусну хворобу COVID-19.

Коментарів немає