Киянин влаштував небезпечне "шоу" на даху багатоповерхівки біля мосту Патона
У Києві чоловік виліз на дах багатоповерхівки і влаштував дуже небезпечне "шоу" - став ходити по перилах, при цьому знімаючи з себе одяг.
Киянин влаштував небезпечне "шоу" на даху багатоповерхівки біля мосту Патона
У Києві чоловік виліз на дах багатоповерхівки і влаштував дуже небезпечне "шоу" - став ходити по перилах, при цьому знімаючи з себе одяг.
Коментарів немає